Skip to content

Wyrzucamy firanki?

Babcine firanki królują wszędzie. Obecnie doszły do nich jeszcze ciężkie zasłony. To świetne siedlisko kurzu i brudu, którego na pierwszy rzut oka nie widać, ale oczywiście jest to bardzo groźne dla zdrowia. Ale także ze względów estetycznych warto wreszcie wyrzucić firanki i wybrać coś nowoczesnego, eleganckiego i stylowego.

Jest oczywiście odpowiedź na takie potrzeby, wystarczy zdecydować się na nowoczesne rolety, dzięki którym rzeczywiście będziemy mogli idealnie ozdobić swoje wnętrza. Obecnie takie osłony okienne prezentują się tak ciekawie, że już nie trzeba dodatkowo wieszać firanek, zasłon czy innych materiałowych kompozycji. Tak naprawdę wystarczą same rolety i mamy elegancką dekorację, a jednocześnie świetną ochronę przed światłem.

Zastosowanie takich dekoracji okiennych zapewnia niezbędną prywatność, ale przede wszystkim ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem w domu. Za pomocą takich osłon można zapomnieć o świecie zewnętrznym i cieszyć się piękną ozdobą. Bardzo ciekawym rozwiązaniem estetycznym, jakie nie potrzebuje już żadnego dopełnienia firankami, są rolety dzień – noc. Składają się one z poziomych pasów. Można tutaj odsłonić co drugi pas, całkowicie odsłonić całość lub też wszystko zamknąć. To świetne rozwiązanie estetyczne, a także wspaniała dekoracja naszych wnętrz. Do wyboru obecnie jest wiele kolorów, wzorów, a także faktur materiałów, więc rzeczywiście można stworzyć piękne aranżacje w swoich wnętrzach.

 

Warto stawiać na takie rolety, które przy okazji można łatwo wyczyścić. W ten sposób każdy będzie mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego, co spełni nawet najwyższe estetyczne wymagania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *